OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY

CERTYFIKATY:
Złota Szkoła – Ranking Olimpijski – 2017
Szkoła Sukcesu
Innowacyjna Szkoła, Innowacyjny Dyrektor, Innowacyjny Nauczyciel , Innowacyjny Uczeń (2017)
Tytuł Srebrnej i Brązowej Tarczy
Certyfikat Wysokiej Jakości Kształcenia – najwyższa ocena ewaluacji zewnętrznej nadana przez Kuratora Oświaty
Szkoła z Klasą
Szkoła Odkrywców Talentów
WF z Klasą
Szkoła E(x)plory
Szkoła z Klasą 2.0
Szkoła dobrych praktyk

Uczniowie naszej szkoły uczestnicząc w wielu olimpiadach i konkursach przedmiotowych zdobyli tytuły laureatów i finalistów m.in.
Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka
Olimpiady Wiedzy o Prawie
Olimpiady Chemicznej
Olimpiady Biologicznej
Olimpiady Ekologicznej
Olimpiad i Konkursów Religijno-Teologicznych
Konkursach z Języka polskiego
Konkursach Historycznych
Olimpiady Mediewistycznej
Olimpiady Języka Łacińskiego
Olimpiady Wiedzy Technicznej
Olimpiady i Diamentowy Indeks AGH
Konkursach Matematycznych
Konkursach Językowych
Konkursach Informatycznych
Zawodach sportowych

NASI OLIMPIJCZYCY
OGÓLNOPOLSKIE OLIMPIADY (CENTRALNE)
NAZWA OLIMPIADY ROK UCZEŃ OPIEKUN

OLIMPIADA JĘZYKA FRANCUSKIEGO
2012 Julia Paszko Katarzyna Wyszyńska-Gwozda Agnieszka Guzowska
OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO
2002 Tomasz Oberda Barbara Kołaczkiewicz
OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO
2002 Katarzyna Kołtun Małgorzata Struk
2003 Katarzyna Kołtun Małgorzata Struk
OLIMPIADA JĘZYKA ŁACIŃSKIEGO
2003 Sylwia Magdziak Mirosława Podhany
2007 Anna Łata Mirosława Podhajny
2012 Martyna Słomianowska Mirosława Pohajny
OLIMPIADA MEDIEWISTYCZNA
2009 Michał Gierszon Michał Pałczyński
2009 Paweł Wysłocki Michał Pałczyński
OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ
2010 Katarzyna Chmiel ks.Bogdan Nowicki
2011 Katarzyna Chmiel ks.Bogdan Nowicki
2011 Piotr Kończyński Bożena Kukułowicz
OLIMPIADA FIZYCZNA
2011 MICHAŁ KORZEŃ Andrzej Mazurkiewicz
OLIMPIADA BIOLOGICZNA
2002 Justyna Borek Grażyna Smyk
OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZENYM
2002 Jolanta Grygiel Zygmunt Kamiński
2002 Magdalena Adamczuk Zygmunt Kamiński
2006 Anna Kołtunowska Z Zygmunt Kamiński
2006 Agnieszka Zakrzewska Zygmunt Kamiński
2007 Sylwia Szymańska Zygmunt Kamiński
2009 Kamil Słomiany Zygmunt Kamiński
2010 Hubert Mielnik Zygmunt Kamiński
2011 Arkadiusz Legieć Zygmunt Kamiński
OLIMPIADA WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA
2002 Jolanta Grygiel Zygmunt Kamiński
2002 Mariusz Rogalski Zygmunt Kamiński
2002 Sylwia Greszta Zygmunt Kamiński
2002 Magdalena Adamczuk Zygmunt Kamiński
2002 Adriana Brodowska Zygmunt Kamiński
2003 Maciej Repeć Zygmunt Kamiński
2003 Jakub Hycki Zygmunt Kamiński
2006 Sylwia Szymańska Zygmunt Kamiński
2007 Sylwia Szymańska Zygmunt Kamiński
2009 Kamil Słomiany Zygmunt Kamiński
2010 Arkadiusz Legieć Zygmunt Kamiński
2011 Arkadiusz Legieć Zygmunt Kamiński
OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ /SZCZECIN/
2005 Anna Kołtunowska Zygmunt Kamiński
2006 Anna Kołtunowska Zygmunt Kamiński
2007 Sylwia Szymańska Zygmunt Kamiński
OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ /PUŁTUSK/
2004 Maciej Repeć Zygmunt Kamiński
2006 Anna Kołtunowska Zygmunt Kamiński
2007 Sylwia Szymańska Zygmunt Kamiński
2009 Kamil Słomiany Zygmunt Kamiński
2010 Arkadiusz Legieć Zygmunt Kamiński
2010 Hubert Mielnik Zygmunt Kamiński
OLIMPIADA WIEDZY O PRAWIE
2008 Katarzyna Gruszka Zygmunt Kamiński
2009 Wojciech Saciuk Zygmunt Kamiński
2010 Hubert Mielnik Zygmunt Kamiński
2011 Arkadiusz Legieć Zygmunt Kamiński
2011 Adrianna Otłowska Paulina Adamowicz
2012 Magdalena Dłuś Paulina Adamowicz Zygmunt Kamiński
OLIMPIADA CHEMICZNA
2009 Paweł Bartnik Włodzimierz Kuśmierczuk
2010 Paweł Bartnik Włodzimierz Kuśmierczuk
2011 Arkadiusz Sakowicz Włodzimierz Kuśmierczuk

 

kolejne lata 2011-2017 lista laureaci konkursów

OLIMPIADA MIĘDZYNARODOWA – CHEMIA

NAZWA OLIMPIADY ROK UCZEŃ OPIEKUN
MIĘDZYNARODOWA OLIMPIADA CHEMICZNA 1972 Moskwa

Złoty Medal

Zbigniew Brzózka Teofil Lawgmin
MIĘDZYNARODOWA OLIMPIADA CHEMICZNA 1974 Bukareszt

Brązowy Medal

Włodzimierz Kuśmierczuk Teofil Lawgmin
MIĘDZYNARODOWA OLIMPIADA CHEMICZNA 1979 Toruń

Srebrny Medal

Sławomir Cybulski Teofil Lawgmin
MIĘDZYNARODOWA OLIMPIADA CHEMICZNA 2014 Hanoi

Złoty Medal

Mateusz Szczygieł Włodzimierz Kuśmierczuk

OGÓLNOPOLSKIE OLIMPIADY (CENTRALNE)

NAZWA OLIMPIADY ROK UCZEŃ OPIEKUN
OLIMPIADA LITRATURY I JĘZYKA POLSKIEGO 1995 Beata Kowal Marianna Chwil
1997 Agnieszka Romaszko Bogusława Białek
OLIMPIADA JĘZYKA FRANCUSKIEGO 1980 Marek Zając Andrzej Pawlik
1993 Ewa Flak Ewa Rabiega
2012 Julia Paszko Katarzyna Wyszyńska – Gwozda
OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO 2002 Tomasz Oberda Barbara Kołaczkiewicz
OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO 1983 Piotr Romanowicz Magdalena Hrynkiewicz
1988 Agnieszka Liberadzka Jerzy Kusz
2002 Katarzyna Kołtun Małgorzata Struk
2003 Katarzyna Kołtun Małgorzata Struk
OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO 1979 Bożena Głowacka Jadwiga Pogódź
1981 Teresa Mazurek Halina Chwiejczak
1987 Jadwiga Kostrubiec Adam Kułaj
1994 Aneta Kotowicz Halina Chwiejczak
OLIMPIADA JĘZYKA ŁACIŃSKIEGO 1993 Ewa Flak Mirosława Podhajny
2003 Sylwia Magdziak Mirosława Podhany
2007 Anna Łata Mirosława Podhajny
2012 Martyna Słomianowska Mirosława Podhajny
2015 Patrycja Ejsmont Mirosława Podhajny
2015 Oliwia Rybczyńska Mirosława Podhajny
2016 Aleksandra Kwiecińska Mirosława Podhajny
2016 Oliwia Rybczyńska Mirosława Podhajny
OLIMPIADA MUZYCZNA 1978 Tomasz Ziąbkowski Jerzy Zaborowski
1978 Robert Sędłak Jerzy Zaborowski
1979 Robert Sędłak Jerzy Zaborowski
OLIMPIADA PLASTYCZNA 1979 Elżbieta Tokarz Zdzisława Manerowska
1979 Zbigniew Romańczuk Zdzisława Manerowska
1979 Joanna Rzepecka Zdzisława Manerowska
OLIMPIADA FILOZOFICZNA 1996 Leszek Marcin Skiba Magdalena Podolak
2015 Paweł Gontarz Beata Hawrylak
OLIMPIADA MEDIEWISTYCZNA 2009 Michał Gierszon Michał Pałczyński
2009 Paweł Wysłocki Michał Pałczyński
OLIMPIADA WIEDZY RELIGIJNEJ 1996 Adrian Strzeleki s.Małgorzata Janik
1996 Anna Juś s.Małgorzata Janik
1996 Anna Moskwa s.Małgorzata Janik
1996 Maciej Lewandowski s.Małgorzata Janik
1997 Agnieszka Koprowska Bożena Kukułowicz
OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ 2010 Katarzyna Chmiel ks.Bogdan Nowicki
2011 Katarzyna Chmiel ks.Bogdan Nowicki
2011 Piotr Kończyński Bożena Kukułowicz
2012 Piotr Kończyński Bożena Kukułowicz
2012 Natalia Kucharska ks. Bogdan Nowicki
2013 Natalia Kucharska ks. Bogdan Nowicki
2017 Mateusz Duma Bożena Kukułowicz
OLIMPIADA FIZYCZNA 1975 Jerzy Kos Henryk Rodzik
1979 Zbigniew Kozioł Stanisław Kasztelan
1980 Zbigniew Kozioł Stanisław Kasztelan
1983 Krzysztof Gaj Stanisław Kasztelan
1993 Łukasz Maśko Stanisław Kasztelan
2011 Michał Korzeń Andrzej Mazurkiewicz
2017 Paweł Flis Andrzej Mazurkiewicz
OLIMPIADA BIOLOGICZNA 1973 Andrzej Emeryk Lucyna Burda
1975 Grzegorz Terlecki Janina Gondek
1975 Elżbieta Smuga Janina Gondek
1984 Marek Maciejewski Grażyna Smyk
1984 Bogdan Tarnowski Grażyna Smyk
1986 Anna Skóra Grażyna Smyk
1994 Tamara Maciejczyk Grażyna Smyk
1995 Joanna Adamczyk Grażyna Smyk
1996 Maciej Kiełbiński Janina Pomerańska
2002 Justyna Borek Grażyna Smyk
2013 Michał Komornik Krzysztof Bałuka
OLIMPIADA EKOLOGICZNA 1993 Anna Cwener Grażyna Smyk
1994 Anna Cwener Grażyna Smyk
1994 Maciej Kiełbiński Janina Pomerańska
1995 Krzysztof Olszewski Grażyna Smyk
1996 Krzysztof Olszewski Grażyna Smyk
1997 Anna Smalej Grażyna Smyk
1999 Adrian Strzelecki Anna Piotrowska
2013 Michał Komornik Krzysztof Bałuka
2014 Aneta Komisarczuk Krzysztof Bałuka
2015 Aneta Komisarczuk Krzysztof Bałuka
OLIMPIADA WIEDZY O OCHRONIE ŚRODOWISKA 1996 Krzysztof Olszewski Grażyna Smyk
1997 Krzysztof Olszewski Grażyna Smyk
1997 Monika Śliwińska Grażyna Smyk
1998 Adrian Strzelecki Anna Piotrowska
1998 Grzegorz Chmielewski Grażyna Smyk
OLIMPIADA HISTORYCZNA 1985 Andrzej Filip Danuta Witkowska
1987 Mirosław Sałach Danuta Sudak
1997 Agnieszka Romaszko Ewa Sulewska
2013 Jakub Kozak Anna Szyszka
2017 Ilona Rębisz Michał Pałczyński
2017 Inga Szczerbińska Michał Pałczyński
OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZENYM 1977 Marek Boratyn Danuta Sudak
1979 Anna Pajdosz Danuta Sudak
1993 Elżbieta Niewiadomska Ewa Sulewska
1996 Radosław Miedzielec Ewa Sulewska
1997 Leszek Marcin Skiba Zygmunt Kamiński
1998 Sylwia Opiela Zygmunt Kamiński
1998 Katarzyna Górna Zygmunt Kamiński
2000 Anna Grygiel Zygmunt Kamiński
2001 Jolanta Grygiel Zygmunt Kamiński
2001 Agata Bzdyń Zygmunt Kamiński
2002 Jolanta Grygiel Zygmunt Kamiński
2002 Magdalena Adamczuk Zygmunt Kamiński
2006 Anna Kołtunowska Zygmunt Kamiński
2006 Agnieszka Zakrzewska Zygmunt Kamiński
2007 Sylwia Szymańska Zygmunt Kamiński
2009 Kamil Słomiany Zygmunt Kamiński
2010 Hubert Mielnik Zygmunt Kamiński
2011 Arkadiusz Legieć Zygmunt Kamiński
2014 Patryk Kozak Zygmunt Kamiński
2017 Krzysztof Łoza Zygmunt Kamiński
2017 Inga Szczerbińska Zygmunt Kamiński
OLIMPIADA WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE 2016 Krzysztof Łoza Zygmunt Kamiński
2016 Inga Szczerbińska Zygmunt Kamiński
2016 Ilona Rębisz Zygmunt Kamiński
2016 Marcin Witkowski Zygmunt Kamiński
2017 Krzysztof Łoza Zygmunt Kamiński
2017 Ilona Rębisz Zygmunt Kamiński
2017 Marcin Witkowski Zygmunt Kamiński
2017 Szymon Sirko Zygmunt Kamiński
2017 Monika Głazowska Zygmunt Kamiński
OLIMPIADA WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA 2000 Agata Bzdyń Zygmunt Kamiński
2001 Jolanta Grygiel Zygmunt Kamiński
2001 Aleksandra Adamczuk Zygmunt Kamiński
2001 Agata Bzdyń Zygmunt Kamiński
2001 Magdalena Adamczuk Zygmunt Kamiński
2002 Jolanta Grygiel Zygmunt Kamiński
2002 Mariusz Rogalski Zygmunt Kamiński
2002 Sylwia Greszta Zygmunt Kamiński
2002 Magdalena Adamczuk Zygmunt Kamiński
2002 Adriana Brodowska Zygmunt Kamiński
2003 Maciej Repeć Zygmunt Kamiński
2003 Jakub Hycki Zygmunt Kamiński
2006 Sylwia Szymańska Zygmunt Kamiński
2007 Sylwia Szymańska Zygmunt Kamiński
2009 Kamil Słomiany Zygmunt Kamiński
2010 Arkadiusz Legieć Zygmunt Kamiński
2011 Arkadiusz Legieć Zygmunt Kamiński
OLIMPIADA WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA W ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM 2014 Piotr Korzeniowski Zygmunt Kamiński
2015 Krzysztof Łoza Zygmunt Kamiński
2016 Krzysztof Łoza Zygmunt Kamiński
2016 Ilona Rębisz Zygmunt Kamiński
2016 Inga Szczerbińska Zygmunt Kamiński
2016 Daniel Rybak Paulina Adamowicz
2017 Krzysztof Łoza Zygmunt Kamiński
2017 Ilona Rębisz Zygmunt Kamiński
2017 Szymon Sirko Zygmunt Kamiński
OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ /SZCZECIN/ 2005 Anna Kołtunowska Zygmunt Kamiński
2006 Anna Kołtunowska Zygmunt Kamiński
2007 Sylwia Szymańska Zygmunt Kamiński
OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ /PUŁTUSK/ 2004 Maciej Repeć Zygmunt Kamiński
2006 Anna Kołtunowska Zygmunt Kamiński
2007 Sylwia Szymańska Zygmunt Kamiński
2009 Kamil Słomiany Zygmunt Kamiński
2010 Arkadiusz Legieć Zygmunt Kamiński
2010 Hubert Mielnik Zygmunt Kamiński
OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ /BIAŁYSTOK/ 2014 Patryk Kozak Zygmunt Kamiński
2015 Krzysztof Łoza Zygmunt Kamiński
2016 Krzysztof Łoza Zygmunt Kamiński
2017 Krzysztof Łoza Zygmunt Kamiński
2017 Ilona Rębisz Zygmunt Kamiński
OLIMPIADA WIEDZY O PRAWIE 2007 Katarzyna Gruszka Zygmunt Kamiński
2008 Katarzyna Gruszka Zygmunt Kamiński
2009 Wojciech Saciuk Zygmunt Kamiński
2010 Hubert Mielnik Zygmunt Kamiński
2011 Arkadiusz Legieć Zygmunt Kamiński
2011 Adrianna Otłowska Paulina Adamowicz
2012 Magdalena Dłuś Zygmunt Kamiński
2014 Damian Świstowski Zygmunt Kamiński
2015 Paweł Gontarz Zygmunt Kamiński
2016 Inga Szczerbińska Zygmunt Kamiński
2016 Krzysztof Łoza Zygmunt Kamiński
2017 Ilona Rębisz Zygmunt Kamiński
2017 Inga Szczerbińska Zygmunt Kamiński
2017 Krzysztof Łoza Zygmunt Kamiński
2017 Marcin Witkowski Zygmunt Kamiński
OLIMPIADA WIEDZY O III RP 2013 Przemysław Furmanek Zygmunt Kamiński/Paulina Adamowicz
2013 Marcin Kudełka Zygmunt Kamiński/Paulina Adamowicz
2013 Patryk Kozak Zygmunt Kamiński
2014 Karolina Kamińska Zygmunt Kamiński
2014 Patryk Kozak Zygmunt Kamiński
2015 Inga Szczerbińska Zygmunt Kamiński
2016 Inga Szczerbińska Zygmunt Kamiński
2016 Krzysztof Łoza Zygmunt Kamiński
2017 Ilona Rębisz Zygmunt Kamiński
2017 Krzysztof Łoza Zygmunt Kamiński
2017 Marcin Witkowski Zygmunt Kamiński
OLIMPIADA WIEDZY SPOŁECZNO-POLITYCZNEJ 1988 Jacek Tyszko Danuta Sudak
1988 Jolanta Rusztyn Danuta Sudak
1988 Artur Bińkowski Danuta Sudak
OLIMPIADA SOLIDARNOŚCI 2016 Krzysztof Łoza Zygmunt Kamiński
OLIMPIADA CHEMICZNA 1957 Tomasz Tratkiewicz Helena Frelich
1957 Jan Petryk Helena Frelich
1958 Jan Petryk Helena Frelich
1958 Eugeniusz Siemkowski Helena Frelich
1959 Eugeniusz Siemkowski Helena Frelich
1959 Józef Pomarański Teofil Lawgmin
1961 Zygmunt Będziejewski Teofil Lawgmin
1961 Józef Dołba Teofil Lawgmin
1962 Józef Dołba Teofil Lawgmin
1962 Władysław Zaprawa Teofil Lawgmin
1963 Andrzej Biskupski Teofil Lawgmin
1963 Tadeusz Gruszka Teofil Lawgmin
1963 Andrzej Szymczyk Teofil Lawgmin
1963 Bogdan Zygmunt Teofil Lawgmin
1963 Zbigniew Piskorski Teofil Lawgmin
1964 Bogdan Zygmunt Teofil Lawgmin
1964 Andrzej Szymczyk Teofil Lawgmin
1964 Marian Sochan Teofil Lawgmin
1965 Julian Tyczkowski Teofil Lawgmin
1966 Jacek Skarżewski Teofil Lawgmin
1967 Jacek Skarżewski Teofil Lawgmin
1970 Jerzy Kloc Teofil Lawgmin
1971 Zbigniew Brzózka Teofil Lawgmin
1972 Zbigniew Brzózka Teofil Lawgmin
1972 Włodzimierz Kuśmierczuk Teofil Lawgmin
1973 Włodzimierz Kuśmierczuk Teofil Lawgmin
1974 Włodzimierz Kuśmierczuk Teofil Lawgmin
1976 Zbigniew Kałuża Teofil Lawgmin
1977 Maria Gienc Teofil Lawgmin
1977 Zbigniew Kałuża Teofil Lawgmin
1978 Maria Gienc Teofil Lawgmin
1978 Zbigniew Owczarczyk Teofil Lawgmin
1978 Zbigniew Kałuża Teolif Lawgmin
1978 Sławomir Cybulski Teofil Lawgmin
1978 Marek Nykiel Teofil Lawgmin
1979 Maria Gienc Teofil Lawgmin
1979 Zbigniew Owczarczyk Teofil Lawgmin
1979 Sławomir Cybulski Teofil Lawgmin
1982 Zbigniew Szulecki Teofil Lawgmin
1982 Roman Kozłowski Teofil Lawgmin
1983 Zbigniew Szulecki Teofil Lawgmin
1986 Anna Walas Teofil Lawgmin
1987 Anna Walas Teofil Lawgmin
1987 Grzegorz Teresiński Teofil Lawgmin
1997 Magdalena Janus Lucyna Mielniczuk
1999 Marcin Kura Włodzimierz Kuśmierczuk
2009 Paweł Bartnik Włodzimierz Kuśmierczuk
2010 Paweł Bartnik Włodzimierz Kuśmierczuk
2011 Arkadiusz Sakowicz Włodzimierz Kuśmierczuk
2014 Mateusz Szczygieł Włodzimierz Kuśmierczuk
2015 Paweł Flis Włodzimierz Kuśmierczuk
2016 Paweł Flis Włodzimierz Kuśmierczuk
2017 Katarzyna Tymura Włodzimierz Kuśmierczuk
2017 Paweł Flis Włodzimierz Kuśmierczuk
OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ 2014 Tomasz Czerwieniec Andrzej Mazurkiewicz
OLIMPIADA WIEDZY O MEDIACH 2016 Sylwia Sarzyńska Magdalena Lis
2016 Sylwia Sadło
2017 Sylwia Sadło

KONKURSY UCZELNIANE

PRZEDMIOT/KONKURS ROK UCZEŃ OPIEKUN
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ 2016 Ilona Rębisz Zygmunt Kamiński
KONKURS WIEDZY O INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ 2015 Krzysztof Łoza Zygmunt Kamiński
2015 Inga Szczerbińska Zygmunt Kamiński
2016 Krzysztof Łoza Zygmunt Kamiński
KONKURS O POLSCE, EUROPIE I ŚWIECIE 2015 Krzysztof Łoza Zygmunt Kamiński
2015 Inga Szczerbińska Zygmunt Kamiński
2015 Marcin Witkowski Zygmunt Kamiński
2016 Krzysztof Łoza Zygmunt Kamiński
2016 Ilona Rębisz Zygmunt Kamiński
2016 Szymon Sirko Zygmunt Kamiński
TWOJE EUROPEJSKIE WYZWANIE 2015 Krzysztof Łoza

Inga Szczerbińska

Marcin Witkowski

Zygmunt Kamiński
DIAMENTOWY INDEKS AGH
CHEMIA 2009 Paweł Bartnik Włodzimierz Kuśmierczuk
2011 Arkadiusz Sakowicz Włodzimierz Kuśmierczuk
2014 Mateusz Szczygieł Włodzimierz Kuśmierczuk
2015 Paweł Flis Włodzimierz Kuśmierczuk
2016 Paweł Flis Włodzimierz Kuśmierczuk
FIZYKA 2009 Paweł Proc Andrzej Mazurkiewicz
2009 Wojciech Leluch Andrzej Mazurkiewicz
2009 Kamil Sołoducha Teresa Hwedyk
2010 Wojciech Kitka Andrzej Mazurkiewicz
2010 Szymon Ciupak Andrzej Mazurkiewicz
2010 Krzysztof Zygmunt Andrzej Mazurkiewicz
2013 Bartosz Komendacki Andrzej Mazurkiewicz
2013 Bartłomiej Wawrzyszko Andrzej Mazurkiewicz
2013 Antoniak Mateusz Andrzej Mazurkiewicz
2015 Wojciech Trześniowski Andrzej Mazurkiewicz
2015 Michał Kapuśniak Andrzej Mazurkiewicz
2016 Patrycja Cieplicka Andrzej Mazurkiewicz
2016 Adrian Bieliński Andrzej Mazurkiewicz
2016 Piotr Galaszkiewicz Andrzej Mazurkiewicz
2016 Damian Koss Andrzej Mazurkiewicz
2016 Dominik Leńczuk Andrzej Mazurkiewicz
2016 Adrian Michalczuk Andrzej Mazurkiewicz
GEOGRAFIA 2010 Kamila Matej Bogusława Żenkin
MATEMATYKA 2008 Rafał Górski Renata Czerwieniec
2009 Sebastian Góra Maria Bubiłek
2009 Bartłomiej Luchowski Maria Bubiłek
2009 Wojciech Leluch Maria Bubiłek
2009 Paweł Krupa Maria Bubiłek
2009 Anna Łagowska Maria Bubiłek
2009 Paweł Proc Maria Bubiłek
2009 Paweł Przysucha Maria Bubiłek
2009 Ewelina Zając Maria Bubiłek
2010 Wojciech Kitka Maria Bubiłek
2010 Krzysztof Zygmunt Krzysztof Linek
2011 Wojciech Kitka Maria Bubiłek
2011 Szymon Ciupak Maria Bubiłek
2011 Krzysztof Zygmunt Krzysztof Linek
2011 Damian Bucior Krzysztof Linek
2011 Bartłomiej Lisiecki Maria Bubiłek
2011 Magdalena Kaliszewicz Maria Bubiłek
2011 Maja Repeć Maria Bubiłek
2011 Wojciech Stępniak Krzysztof Linek
2011 Karol Trybalski Maria Bubiłek
2011 Radosław Złomaniec Maria Bubiłek
2012 Katarzyna Mazurkiewicz Maria Bubiłek
2012 Karol Trybalski Maria Bubiłek
2012 Dominik Fert Maria Bubiłek
2012 Maciej Bielecki Maria Bubiłek
2012 Krzesimir Korona Maria Bubiłek
2012 Wojciech Zieliński Maria Bubiłek
2012 Michał Śmiałko Maria Bubiłek
2012 Przemysław Skiba Maria Bubiłek
2013 Kamil Zamojski Maria Bubiłek
2013 Bartosz Kołodziejczuk Maria Bubiłek
2013 Bartosz Komendacki Maria Bubiłek
2014 Tomasz Krupa Maria Bubiłek
2014 Kamil Osuch Maria Bubiłek
2014 Iwona Traczykiewicz Maria Bubiłek
2014 Katarzyna Ziółkowska Maria Bubiłek
2014 Olga Zawiślak Renata Czerwieniec
2014 Adrian Olszak Krzysztof Linek
2015 Wojciech Trześniowski Maria Bubiłek
2015 Bartosz Sawicki Maria Bubiłek
2016 Damian Koss Maria Bubiłek
2016 Paweł Flis Maria Bubiłek
2016 Patrycja Cieplicka Maria Bubiłek
2016 Dominik Leńczuk Maria Bubiłek
2016 Adrian Michalczuk Maria Bubiłek
2016 Wojciech Rębisz Maria Bubiłek
KONKURS MATEMATYCZNY IM. CHRÓŚCIKOWSKIEGO 2009 Paweł Proc Maria Bubiłek
2012 Piotr Chwiej Maria Bubiłek
KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ WYDZIAŁ MATEMATYKI I NAUK INFORMATYCZNYCH POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ
MATEMATYKA

 

2011 Przemysław Rybak Maria Bubiłek
2012 Trybalski  Karol Maria Bubiłek
2013 Kamil Zamojski Maria Bubiłek
MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”
MATEMATYKA 2010 Michał Korzeń Maria Bubiłek
KONKURS MATEMATYCZNY POD PATRONATEM DZIEKANA WYDZIAŁU MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI UMCS
MATEMATYKA 2008 Rafał Górski Renata Czerwieniec
2009 Paweł Proc Maria Bubiłek
2010 Łukasz Dymański Maria Bubiłek
2010 Piotr Sobestiańczuk Maria Bubiłek
2011 Szymon Ciupak Maria Bubiłek
2011 Karol Trybalski Maria Bubiłek
2012 Krzesimir Korona Maria Bubiłek
2012 Karol Trybalski Maria Bubiłek
2013 Michał Kapuśniak Maria Bubiłek
2013 Przemysław Kruczek Maria Bubiłek
2013 Tomasz Czerwieniec Renata Czerwieniec
2013 Katarzyna Ziółkowska Maria Bubiłek
2013 Iwona Traczykiewicz Maria Bubiłek
2013 Bartosz Komendacki Maria Bubiłek
2013 Bartłomiej Wawrzyszko Maria Bubiłek
2013 Marcin Byra Renata Czerwieniec
2014 Przemysław Kruczek Maria Bubiłek
2014 Dominik Leńczuk Maria Bubiłek
2014 Sylwia Wróbel Maria Bubiłek
POTYCZKI MATEMATYCZNE POD PATRONATEM DZIEKANA WYDZIAŁU MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI UMCS
MATEMATYKA 2008 Paweł Proc Maria Bubiłek
2008 Paweł Przysucha Maria Bubiłek
2008 Sebastian Góra Maria Bubiłek
2009 Paweł Proc Maria Bubiłek
2009 Przemysław Rybak Maria Bubiłek
2009 Michał Korzeń Maria Bubiłek
KONKURS MATEMATYCZNE ZMAGANIA ORGANIZOWANYM PRZEZ PAŃSTWOWĄ WYŻSZĄ SZKOŁĘ ZAWODOWĄ W ZAMOŚCIU
MATEMATYKA 2012 Dominik Fert Maria Bubiłek
KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ PAŃSTWOWĄ WYŻSZĄ SZKOŁĘ ZAWODOWĄ I LUBELSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI ODDZIAŁ W ZAMOŚCIU
MATEMATYKA 2015 Paweł Flis Maria Bubiłek
2015 Bartosz Sawicki Maria Bubiłek
2015 Patrycja Cieplicka Maria Bubiłek
2015 Przemysław Kruczek Maria Bubiłek
KONKURS MATEMATYCZNY PANGEA 2015
MATEMATYKA 2015 Michał Kapuśniak Maria Bubiłek
2015 Bartosz Sawicki Maria Bubiłek
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ALL-CHEMICZNY (FINALIŚCI)
CHEMIA 2016 Aleksandra Kurek Lucyna Mielniczuk, Włodziemierz Kuśmierczuk
2016 Maja Kosowska
2016 Katarzyna Tymura
2016 Paweł Flis
2016 Paweł Wierzański
2016 Bartek Tabała
MIĘDZYNARODOWY KONKURS „Cannybot Design Competition”
(LAUREAT) 2015 Mariusz Leśniak Zbigniew Pałka

Wysoki poziom wiedzy u naszych uczniów potwierdzają wyniki zewnętrznego egzaminu maturalnego, który zdaje 99,9% uczniów oraz ranking szkół ponadgimnazjalnych ogólnopolskiego czasopisma Perspektywy,